Проект “Натхнення”

Проект “Натхнення”

Чи є у світі сила, більша за силу натхнення? Натхнення підносить нас над реальністю, дарує нам здатність оптимістично дивитися у майбутнє і втілювати своє бачення в життя.

Кожна людина – творець оточуючого її світу. Як навчитися не здаватися буденності і продовжувати творити у своєму житті більш красиву і надихаючу нас реальність? Відповідь проста. Можна оточити себе джерелами позитивних думок і світлих почуттів.

Творчість Шрі Чинмоя надихнула мене створити серію карток зі словами цього прекрасного письменника-гуманіста. Вислови присвячені найбільш важливим для людства темам: радість і щастя, саморозвиток, здоровий стиль життя, внутрішній спокій, любов і гармонічні взаємини з іншими людьми та з оточуючим світом.

[rev_slider proekt_nathnennya1]

 

 

Картки проекту “Натхнення” розповсюджуються зусиллями численних волонтерів. Ми створили такий простий спосіб донести позитивне послання до суспільства: красиві картонні коробочки с кольоровими картками з афоризмами Шрі Чинмоя можна тепер знайти у багатьох магазинах, перукарнях, кафе тощо у різних містах України, Росії та Казахстану. Десятки громадян різних країн приєдналися до проекту “Натхнення”.

Тетяна Росієнко

Детальнiше на сайтi проекту:

Замовити афоризми в Українi:

 

желтая подставка