Музичний гурт “Посмішка Вічності”(«Eternity’s Smile»)

“Як незліченні краплини безмежного океану

чи міріади листків величезного дерева баньяну

спокійно перебувають одне біля одного,

так само і все людство

колись житиме

у досконалому світі єдності”

Шрі Чинмой.

[rev_slider eternity`s_smile1]

Нас п’ять, і ми всі з Дніпропетровська. Але коли ми готуємося до концертів і виступаємо, то стаємо одним цілим, єдиною суттю з її задачею і єдиною історією. Ми просто “Посмішка Вічності”. Звичайно, така назва зобов’язує, й ми, напевне, не відповідаємо їй у повній мірі. Але вона постійно надихає нас і нагадує про постійне вдосконалення себе.

Ми не професфйні музиканти і співаки. Тому нашу творчість не слід судити з точки зору музичної досконалості. Ми увійшли до світу музики завдяки духовній практиці, молитві й медитації, якою займаємося вже багато років. молитва й медитація – це розмова людини з Богом. Музика й спів є найдовершенішими формами такої розмови. Тому, щоб отримати все повною мірою від нашого виступу, слід йти всередину себе й намагатися почути внутрішнє послання музики і пісень.

На концертах ми виконуємо свої аранжування пісень маестро Шрі Чинмоя, використовуючи такі музичні інструменти, як синтезатор, західна флейта, гватемальський барабан, посох дощу й інші перкусії. Як група ми почали виступати близько трьох років тому, даючи концерти в різних камерних аудиторіях, як в Дніпропетровську, так і в інших містах України – Вінниці, Черкасах, Бердянську, Одесі, Маріуполі.

Шрі Чинмой як маестро і поет залишив величезний доробок з 22 тисяч пісень. Тому те, що можна почути на наших концертах – лиш краплина безмежного океану, що зветься “Музика Шрі Чинмоя”

І ще хочеться зазначити ось що, говорячи про цю музику. Нам всім невимовно пощастило. Ми живемо на зламі тисячоліть. Це не просто справа зміни листка в календарі. Це дивовижний час перемін. І хоча ми відчуваємо складність цього перехідного часу, ми не можемо не відчувати також радості від того, що є не просто свідками, але й учасниками народження нової свідомості усього людства. Ця свідомість народжується не десь високо-високо, а прямо тут, всередині кожного серця, всередині кожного людського життя.  Свідомість серця – це свідомість Любові, Світла, Прийняття та Єдності.

Йде в минуле свідомість розуму, свідомість 20-го століття. Розум виконав свою роботу, створивши могутню цивілізацію з її технічними досягненнями. Але розум не зробив нас щасливими. Він не звільнив нас від війн, самотності і страждань.

Коли в фізичному просторі Землі звучить музика серця, ми отримуємо можливість дізнатися щось більше про самих себе, почати відкривати свою власну глибинну таємницю.

Наші концерти називаються “Гармонія Тиші й Звуку”. Зі звуком все зрозуміло. Звучать чаші, звучать інструменти, звучать голоси. Але де ж тут Тиша? я задавала собі це запитання, задаю його нашим слухачам і з величезною радістю отримую однакову відповідь – “Тиша у залі, тиша у людських серцях”. Що ж, давайте разом намагатимемось почути, що розповість нам безмовне серце.

Віра Савіна, керівник групи

Переглянути відгуки

Запросити гурт з концертом до свого міста

«Настане день, коли весь цей світ буде оповитий спокоєм.

Хто ж здійснить цю радикальну зміну?

Це будете ви, ви і ваші брати й сестри,

Ви й ваше сердце єдності

Поширите послання  Спокою по всій Землі».

Шрі Чинмой