Сторінки аудіокниги “Еверест-Устремління”

 

[column col=”1/4″]

 

[/column]

Посміхайтеся, любіть, звіть своїм.

Посміхайтеся, мої друзі, мої душевні друзі, посміхайтеся. Давайте посміхатись. Так, цей наш світ сповнений страждань і нестерпного болю, та це не є  причиною, щоб  не посміхатись. Ми повинні посміхатись, щоб скинути зі світу тягар страждання. Ми повинні посміхатись, щоб зменшити його несказанні муки.

Любіть, мої друзі, мої душевні друзі, любіть. Давайте любити. Так, цей наш світ сповнений ненависті й зневіри, та це не є причиною, щоб не  вірити і не любити. Ми повинні любити й вірити, щоб спорожнити море-ненависть. Ми повинні любити й вірити, щоб розбити вщент схили й вершини гори-зневіри…

…Посміхайтесь, любіть і плекайте єдність. Цей наш світ – це, безсумнівно,  проекція нашого Любимого Всевишнього, хоча він далекий від досконалості. Але настане час, коли ми зможемо радикально змінити обличчя цього світу і перетворити його на Реальність-Досконалість…

Ти духовний.

Ти духовний. Це означає, що в тебе лиш декілька бажань, дуже, дуже мало бажань. Одного дня ти досягнеш рівня, коли в тебе буде лиш єдине бажання – Бог. Осягнення Бога буде твоїм єдиним бажанням. Лиш єдине бажання залишиться у тебе, і те бажання буде здійснене Самим Богом з найбільшою Любов’ю, Радістю і Гордістю.

Ти духовний. Це означає, що ти щирий…

Ти духовний. Це означає, що ти впевнений…

Ти духовний. Це означає, що ти чистий…

Ти духовний. Це означає, що ти божественний…

Я хочу бути вільним.

Я хочу бути вільним від неспокою, страху й сумнівів. Неспокій зменшує мою швидкість, мою внутрішню швидкість. Сумніви знесилюють мене. Страх отруює мене. Мені потрібне умиротворення, щоб воно зайняло місце неспокою. Мені потрібна сміливість, щоб вона зайняла місце страху. Мені потрібна віра, щоб вона зайняла місце сумнівів. Моє умиротворення – то моя впевненість і запевнення мого Господа. Моя сміливість буде слугувати Богу-людині в усьому просторі світу. Моя сміливість буде любити людину-Бога у внутрішньому світі і зовнішньому світі. Моя віра прискорить не лише мою подорож, а й подорож усіх щирих шукачів, бо ми єдині, нероздільно єдині. Сила моєї віри зміцнить їх, а сила їхньої віри зміцнить мене.

Шрі Чинмой.

Переклад з англійської та читання автору сайту.