Духовне життя: внутрішнє пробудження та пошук щастя

Вчора я був змушений визнати, що людське життя пронизане труднощами та стражданнями. Та сьогодні мені дається можливість, золота можливість забути цю стару думку. Натомість я можу почати думати, що своє життя я успадкував від Життя Блаженства Бога, і моє існування на Землі – вираження сповненого Блаженства Бога, що вічно оновлюється та вічно розкриває себе.

Що ми отримуємо від внутрішнього життя?

Що ми отримуємо від внутрішнього життя? Ми отримуємо простоту, щирість, цілісність, чистоту, сумирність та божественність. Той, хто має всі ці божественні риси, неодмінно житиме життям радості, спокою, свободи та здійсненності. А той, хто не має цих божественних рис, невідворотно житиме життям сліз, страждання, несвободи та розчарувань.

Що ще ми отримуємо від внутрішнього життя? Ми отримуємо постійно зростаючу, плинучу свідомість, що наповнює силою, просвітлює та робить досконалими наші думки та почуття і допомагає досягти наших цілей. А ще ми можемо стати активними та ефективними учасниками Космічного Досвіду Бога.

Жити внутрішнім життям – значить стати повністю свідомими існування Бога. Стати повністю свідомими існування Бога – значить любити подих людства своїм безмежним серцем.

Якщо нам потрібна золота можливість бачити Обличчя Бога, внутрішнє життя готове дати нам це. Якщо нам потрібна повна впевненість, що ми – обрані діти Бога, внутрішнє життя жадає дати нам це.

Бог зі Своїм Світлом пробуджує мою любов. Бог зі Своїм Блаженством робить інтенсивною мою відданість. Бог зі Своїми Благословеннями робить безсмертним моє зречення.