Медитация под живую музыку. Бесплатный тренинг в Херсоне.

Приглашаем устремленные души на концерт-тренинг и последующий курс по медитации!

На концерте прозвучат музыкальные и поэтические произведения Шри Чинмоя в исполнении музыкантов, практикующих медитацию многие годы.

Для вас играет группа “Внутреннее путешествие” (Antare Jatra) в составе: Сергей Перепелица (Харьков, гитара, этно флейты) Mарат Кофф (Одесса, джембе, металофон) Константин Черноморченко (Киев, аккордеон) Владимир Киселёв (Мариуполь, гитара)

Antare Jatra

Концерт послужит введением к бесплатному курсу медитации, который будет проходить трижды в неделю в течении месяца.

– простые и эффективные упражнения по медитации – как сделать медитацию практичным подспорьем в повседневной жизни – как достичь большего покоя ума, радости и исполненности

Концерт
26 января Вс 14:00-16:00
Херсон, музыкальная школа 1, ул. Лютеранская (Кирова) 18

Курс медитации с 27 января
Пн 19:00-21:00
Вт 19:00-21:00
Вс 14:00-16:00
Херсон, музыкальная школа 1, ул. Лютеранская (Кирова) 18

Регистрация по тел 068-2763784 или по онлайн форме ниже:


  Вы получите подтверждение регистрации ниже этой строки

  Дополнительно https://meditationkiev.org/узнать-больше/

  Основи медитації. Безкоштовний курс на місяць у Вінниці.

  Вінницький  центр Шрі Чінмоя продовжує служіння жителям міста у вигляді безкоштовного 30-ти денного курсу по медитації. Початок 22 вересня.

  На курсі слухачі і практики познайомляться з підходом Шрі Чінмоя до медитації на духовному серці. Вправи на заспокоєння розуму, концентрацію, візуалізацію, медитація під музику, мантри і відео. На кожному занятті буде розкриватися своя тема: прийняття життя, основні якості, медитація в спорті, вегетаріанство, служіння людям, медитація в живопису і поезії, вчитель і учень – і багато інших.

  Заняття проходять двічі на тиждень:
  Вт, Чт 18:30-20:30.
  Вінниця, вул. Чехова 45А

  Перше заняття 22 вересня.

  Ви можете зареєструватись за телефоном 095 411 09 79 або за формою нижче


   Ви отримаєте підтверждення нижче цієї строки

   Дізнатися більше на MeditationKiev.org

   Основи медитації. Безкоштовний курс у Вінниці.

   Запрошуємо на безкоштовний курс Основи медитації!

   Курс розпочне Прачар Cтеджман (Австралія). Прачар практикує медитацію під керівництвом духовного Вчителя Шрі Чінмоя вже 36 років і проводив лекції та тренінги з медитації в більш ніж 100 містах. Він також є музикантом, письменником та спортивним промоутером.

   Ви познайомитеся з підходом Шрі Чiнмоя до медитації на духовному серці. Ми почнемо з вправ на заспокоєння розуму, концентрацію, візуалізацію і продовжимо медитацією під музику, мантри і відео. На кожному занятті буде розкриватися своя тема: прийняття життя, основні якості, медитація в спорті, вегетаріанство, служіння людям, медитація в живопису і поезії, вчитель і учень – і багато інших.

   По завершенню курсу ви зможете орієнтуватися в основах духовної практики і внести медитацію як духовний фундамент в різноманітну діяльність вашого життя.

   Вступний тренінг з Прачаром
   18 травня Сб. 17:00-19:00 
   Торгова-промислова палата (вул. Соборна 68, конференц зал)

   Подальший курс – двічі на тиждень протягом місяця. 

   Участь безкоштовна, необхідна реєстрація за формою нижче, або за тел. 068-7052425


    Ви отримаєте підтверждення нижче цієї строки

    Додатково
    https://meditationkiev.org/узнать-больше/


    Мобільний додаток – медитації та афоризми на кожен день

    Зустрічайте кожен день з натхненням від нового афоризму з величезної колекції цитат Шрі Чинмоя. Ці універсальні слова мудрості звернені безпосередньо до серця, і надихають нас звертатися вглиб себе, щоб розкрити свою внутрішню божественність. Афоризми подаються у супроводі прекрасних образів природи і медитативної музики Шрі Чинмоя.

    Можливості:

    • Оберіть певні дні тижня і час доби, коли показати афоризм.
    • Створюйте список улюблених афоризмів і діліться цим списком.
    • Читайте у тиші чи в супроводі музики.

     

    Афоризми на тлі красивих картин природи подарують натхнення й радість, а можливо – допоможуть знайти відповідь на актуальне питання, вкажуть напрямок пошуку чи застережуть від можливих помилок – як це неодноразово відбувалося зі мною та іншими.

    [rev_slider ukr_mobilny_dodatok]

     

     

     

    “Ці слова мудрості взято з робіт Шрі Чинмоя. Вони звертаються безпосередньо до душі, і надихають нас звертатися углиб себе, щоб розкрити свою внутрішню божественність. Шрі Чинмой був повністю просвітленим духовним Учителем, що поєднав стародавні медитативні практики Сходу й динамічний стиль життя Заходу. Народжений у Східній Бенгалії, Індія, у 1931 році, він провів юні роки в ашрамі на півдні Індії. У 1964 році він переїхав на Захід і оселився в Нью-Йорку. Шрі Чинмой був плідним поетом, композитором і художником. А ще він був особистим другом і наставником багатьох світових лідерів, політичних, культурних діячів і спортсменів. І улюбленим Гуру для тисяч учнів з усього світу. Навіть після того, як він пішов з життя у 2007 році, його слова, його вчення відлунюють у серцях тих, хто шукає відповіді на найважливіші питання у житті: “Хто я? У чому моя роль тут, на Землі? У чому значення смерті? У цих стислих цитатах Шрі Чинмоя ви відкриєте чистий струмінь спокою, надії, мужності, любові й радості, що допоможуть зустріти мінливі обставини життя. Вони – справжні мантри нашого часу”. 

    Завантажити додаток можна тут:

    https://play.google.com/store/apps/details?id=org.srichinmoycentre.dailymeditations&hl=en

    https://itunes.apple.com/us/app/id1078246967

    Відгуки:

    Я дуже люблю заходити у цей додаток в будь-який час за підтримкою та танхненням. Він сповнений хороших нагадувань, що допомагають залишатися зосередженим на Справжньому.

    Афиризми, в яких – інсайт і натхнення 

    Dule Neshkovski 

    Дуже зручно. Приємно мати щось надихаюче під рукою, щоб читати, де захочеш, де б ти не був. 

    Фотовиставка афоризмів. Тернопіль.

    Вже більше року в Центральній дитячій бібліотеці м. Тернополя розміщено фотовиставку з афоризмами Шрі Чинмоя, яка дарує відвідувачам радість і натхнення.

     
    [rev_slider ternopil]
     

    Запрошуємо!

    Сайт бібліотеки

     

    “Жити у серці” Безкоштовні тренінги.

    Безкоштовні тренінги проходять у різних містах України більше 20 років. На сторінці – детальна інформація про заходи, відгуки учасників та новини, а також можливість зареєструватися на наступний курс.
    Жити у серці