Медитация под живую музыку. Бесплатный тренинг в Херсоне.

Приглашаем устремленные души на концерт-тренинг и последующий курс по медитации!

На концерте прозвучат музыкальные и поэтические произведения Шри Чинмоя в исполнении музыкантов, практикующих медитацию многие годы.

Для вас играет группа “Внутреннее путешествие” (Antare Jatra) в составе: Сергей Перепелица (Харьков, гитара, этно флейты) Mарат Кофф (Одесса, джембе, металофон) Константин Черноморченко (Киев, аккордеон) Владимир Киселёв (Мариуполь, гитара)

Antare Jatra

Концерт послужит введением к бесплатному курсу медитации, который будет проходить трижды в неделю в течении месяца.

– простые и эффективные упражнения по медитации – как сделать медитацию практичным подспорьем в повседневной жизни – как достичь большего покоя ума, радости и исполненности

Концерт
26 января Вс 14:00-16:00
Херсон, музыкальная школа 1, ул. Лютеранская (Кирова) 18

Курс медитации с 27 января
Пн 19:00-21:00
Вт 19:00-21:00
Вс 14:00-16:00
Херсон, музыкальная школа 1, ул. Лютеранская (Кирова) 18

Регистрация по тел 068-2763784 или по онлайн форме ниже:


  Вы получите подтверждение регистрации ниже этой строки

  Дополнительно https://meditationkiev.org/узнать-больше/

  Мобільний додаток – медитації та афоризми на кожен день

  Зустрічайте кожен день з натхненням від нового афоризму з величезної колекції цитат Шрі Чинмоя. Ці універсальні слова мудрості звернені безпосередньо до серця, і надихають нас звертатися вглиб себе, щоб розкрити свою внутрішню божественність. Афоризми подаються у супроводі прекрасних образів природи і медитативної музики Шрі Чинмоя.

  Можливості:

  • Оберіть певні дні тижня і час доби, коли показати афоризм.
  • Створюйте список улюблених афоризмів і діліться цим списком.
  • Читайте у тиші чи в супроводі музики.

   

  Афоризми на тлі красивих картин природи подарують натхнення й радість, а можливо – допоможуть знайти відповідь на актуальне питання, вкажуть напрямок пошуку чи застережуть від можливих помилок – як це неодноразово відбувалося зі мною та іншими.

  [rev_slider ukr_mobilny_dodatok]

   

   

   

  “Ці слова мудрості взято з робіт Шрі Чинмоя. Вони звертаються безпосередньо до душі, і надихають нас звертатися углиб себе, щоб розкрити свою внутрішню божественність. Шрі Чинмой був повністю просвітленим духовним Учителем, що поєднав стародавні медитативні практики Сходу й динамічний стиль життя Заходу. Народжений у Східній Бенгалії, Індія, у 1931 році, він провів юні роки в ашрамі на півдні Індії. У 1964 році він переїхав на Захід і оселився в Нью-Йорку. Шрі Чинмой був плідним поетом, композитором і художником. А ще він був особистим другом і наставником багатьох світових лідерів, політичних, культурних діячів і спортсменів. І улюбленим Гуру для тисяч учнів з усього світу. Навіть після того, як він пішов з життя у 2007 році, його слова, його вчення відлунюють у серцях тих, хто шукає відповіді на найважливіші питання у житті: “Хто я? У чому моя роль тут, на Землі? У чому значення смерті? У цих стислих цитатах Шрі Чинмоя ви відкриєте чистий струмінь спокою, надії, мужності, любові й радості, що допоможуть зустріти мінливі обставини життя. Вони – справжні мантри нашого часу”. 

  Завантажити додаток можна тут:

  https://play.google.com/store/apps/details?id=org.srichinmoycentre.dailymeditations&hl=en

  https://itunes.apple.com/us/app/id1078246967

  Відгуки:

  Я дуже люблю заходити у цей додаток в будь-який час за підтримкою та танхненням. Він сповнений хороших нагадувань, що допомагають залишатися зосередженим на Справжньому.

  Афиризми, в яких – інсайт і натхнення 

  Dule Neshkovski 

  Дуже зручно. Приємно мати щось надихаюче під рукою, щоб читати, де захочеш, де б ти не був. 

  Фотовиставка афоризмів. Тернопіль.

  Вже більше року в Центральній дитячій бібліотеці м. Тернополя розміщено фотовиставку з афоризмами Шрі Чинмоя, яка дарує відвідувачам радість і натхнення.

   
  [rev_slider ternopil]
   

  Запрошуємо!

  Сайт бібліотеки

   

  “Жити у серці” Безкоштовні тренінги.

  Безкоштовні тренінги проходять у різних містах України більше 20 років. На сторінці – детальна інформація про заходи, відгуки учасників та новини, а також можливість зареєструватися на наступний курс.
  Жити у серці