Мобільний додаток – медитації та афоризми на кожен день

Зустрічайте кожен день з натхненням від нового афоризму з величезної колекції цитат Шрі Чинмоя. Ці універсальні слова мудрості звернені безпосередньо до серця, і надихають нас звертатися вглиб себе, щоб розкрити свою внутрішню божественність. Афоризми подаються у супроводі прекрасних образів природи і медитативної музики Шрі Чинмоя.

Можливості:

  • Оберіть певні дні тижня і час доби, коли показати афоризм.
  • Створюйте список улюблених афоризмів і діліться цим списком.
  • Читайте у тиші чи в супроводі музики.

 

Афоризми на тлі красивих картин природи подарують натхнення й радість, а можливо – допоможуть знайти відповідь на актуальне питання, вкажуть напрямок пошуку чи застережуть від можливих помилок – як це неодноразово відбувалося зі мною та іншими.

[rev_slider ukr_mobilny_dodatok]

 

 

 

“Ці слова мудрості взято з робіт Шрі Чинмоя. Вони звертаються безпосередньо до душі, і надихають нас звертатися углиб себе, щоб розкрити свою внутрішню божественність. Шрі Чинмой був повністю просвітленим духовним Учителем, що поєднав стародавні медитативні практики Сходу й динамічний стиль життя Заходу. Народжений у Східній Бенгалії, Індія, у 1931 році, він провів юні роки в ашрамі на півдні Індії. У 1964 році він переїхав на Захід і оселився в Нью-Йорку. Шрі Чинмой був плідним поетом, композитором і художником. А ще він був особистим другом і наставником багатьох світових лідерів, політичних, культурних діячів і спортсменів. І улюбленим Гуру для тисяч учнів з усього світу. Навіть після того, як він пішов з життя у 2007 році, його слова, його вчення відлунюють у серцях тих, хто шукає відповіді на найважливіші питання у житті: “Хто я? У чому моя роль тут, на Землі? У чому значення смерті? У цих стислих цитатах Шрі Чинмоя ви відкриєте чистий струмінь спокою, надії, мужності, любові й радості, що допоможуть зустріти мінливі обставини життя. Вони – справжні мантри нашого часу”. 

Завантажити додаток можна тут:

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.srichinmoycentre.dailymeditations&hl=en

https://itunes.apple.com/us/app/id1078246967

Відгуки:

Я дуже люблю заходити у цей додаток в будь-який час за підтримкою та танхненням. Він сповнений хороших нагадувань, що допомагають залишатися зосередженим на Справжньому.

Афиризми, в яких – інсайт і натхнення 

Dule Neshkovski 

Дуже зручно. Приємно мати щось надихаюче під рукою, щоб читати, де захочеш, де б ти не був. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *