Йога і медитація

Концерт музичного гурту “Безмовнicть i звук” в Бердянську

DSC00027с13-14 серпня в Бердянську пройшов концерт духовної музики київського дуету “Безмовнicть i Звук”  Запрошуємо поринути в атмосферу пiднесеного спокою й споглядання.

Слухачі мали змогу долучитися до унікальної духовної музики Маестро Шрi Чинмоя та йоги серця, спробувати концентрацiю й медитацiю,  спiвали разом з виконавцями мантри i навiть грали на iнструментах. Глядачi отримали не тiльки натхнення i пiднесений настрiй, але й  кольоровий буклет про творчiсть Маестро й добiрку мантр, а також маленькi картки з афоризмами й живописом Шрi Чинмоя.

А щасливi переможцi лотереї отримали набори з 30 карток-афтризмiв, по одному на кожен день. Також усiх бажаючих було запрошено пройти безкоштовний 10-денний вступний курс медитацiї для початкiвцiв, який проводить Центр Шрi Чинмоя.
Музиканти практикують медитацiю бiльше 20 рокiв. Ось що вони розповiдають про себе:

“Наш дует “Безмовнicть i Звук”  у складi  Кушолi Таранцової та Рагешрi Музиченко iснує бiльше 15 рокiв. Кушолi грає на скрипцi й гiтарi. Рагешрi грає  на синтезаторi, рiзних видах дзвiночкiв, а також  невеличкому африканському барабанчику. В своїх концертах ми  використовуємо посох дощу (rain stick). Кушолi закiнчила Донецьку консерваторiю по класу скрипки. Рагешрi медпрацiвник, а музичну освiту здобула в музичнiй студiї по класу фортепiaно.

Музика сердця i душi, яку ми виконуємо на концертах, сповнена стародавнiх i нових  музичних тенденцiй: неповторний синтез сприяючої до споглядання, мелодiйної музики Сходу й багатих гармонiй полiфонiйної  класичної традицiї Заходу.

Нашi концертнi програми включають як инструментальнi аранжування, якi ми пишемо самi, так i пiснi автора в оригiналi, на бенгалi, английськiй мовi й санскритi.

Протягом останнiх 15-и рокiв ми дали бiльше 1000 концертiв в рiзних мiстах України та за кордоном”.

DSC00028с

DSC00038с

Прослухати музику у виконаннi дуету:

 

 

Про автора

Прокоментувати

*

captcha *

*