Йога і медитація

Ласкаво просимо!

На цьому сайті – добірка матеріалів про медитацію та духовне життя у сучасному динамічному світі. Медитація – можливість глибинного, постійного і невпинного внутрішнього зростання і розкриття кожною людиною своєї внутрішньої божественності, пошуку та здійснення самого сенсу нашого буття. 

Щиро сподіваємося, що книжки, статті та відео цього сайту принесуть у ваше життя краплину радості, свідомості й знання. 

 

“Медитація –   божественний дарунок. Вона  спрощує наше зовнішнє життя й наповнює енергією наше внутрішнє життя. Медитація дарує нам природне і спонтанне життя, настільки природне і спонтанне, що ми не можемо дихати, не будучи свідомими своєї божественності”.

Шрі Чинмой

Медитація: література

Книжки та тексти, що неодмінно подарують натхнення на шляху самопізнання.

Йога

"Йога – це мова Бога. Якщо ми хочемо говорити з Богом, нам треба вивчити Його мову. Йога – те, що розкриває таємницю Бога. Якщо ми хочемо дізнатися таємницю Бога, нам треба йти шляхом Йоги".

Джарна-Кала

Розмаїття кольорів, мистецтво як прояв духовної краси й сили. Можливість отримати натхнення й радість від Невимовного через мистецтво зримих образів.

Поезія для натхнення

“Поезія – найкоротший шлях до невловимої й реальної Цілі всіх Цілей – Захвату, що не має меж. Вірш починається потоком сліз, а закінчується посмішкою й польотом”.

Музика для медитації

Відео та альбоми медитативної музики, розповідь про роль музики у медитації.

Проект “Натхнення”

Картки з афоризмами, що дарують натхнення

Відеокнижки

Пропонуємо вашій увазі колекцію відеокнижок та слайд-шоу з афоризмами.

Навчитися медитації – безкоштовні курси.

Практичний курс медитації зазвичай складається з 10 занять і проводиться 100% безкоштовно тренерами й лекторами з багаторічним досвідом медитації.

Мантри

Мантра - це першозвук, звук-насінина, в якому у вигляді насіння перебуває певна реальність. Щоб отримати доступ до цієї реальності, долучитися до неї і з часом стати самою реальністю, ми можемо повторювати мантри.

Медитація для початківців

На цій сторінці - добірка порад для тих, хто робить перші кроки в медитації. Ви дізнаєтеся, коли, як, як часто краще медитувати, як правильно підготуватися до медитації, яке місце обрати та як медитувати, щоб отримати хороший результат