Сила медитации. Винница.

Сила медитації у Вінниці


 

Як і дім, у якого є фундамент, стіни, вікна, двері, дах, який дає прихисток і тепло своїм мешканцям, так і вся наша планета Земля є свого роду домівкою, домом — єдністю в величезному Всесвіті для всіх тих,  хто прагне до самовдосконалення й самоперевершення.

Деякі кімнати нашого будинку реальності ми сьогодні лише вчимося відкривати. Що там? Однією з таких кімнат є кімната  нашого духовного серця. Де здебыльшого перебуває наше справжнє Я – наша особистість, зовсім поки що нам не відома. Реальністю якої є єдність, любов та мудрість.

Займаючись йогою, практикуючи медитацію, ведучи активний та позитивний спосіб життя, ми прийшли до висновку, що всі наші проблеми від незнання самих себе, і те, чого ми в дійсності повинні позбутися — це власної темряви, обмеження і залежності. За словами Шрі Чинмоя, гаслом нового тисячоліття буде: «Не намагайся змінити світ, а кожну мить змінюй себе через любов, сприйняття світу, внутрішнє керівництво своєї душі і постійне самоперевершення».

Ти зовсім не зобов’язаний

Удосконалювати  світ.

Ти зовсім не зобов’язаний

Бачити довершеність у світі.

Але ти безумовно зобов’язаний

Удосконалювати себе.

 

Ти хочеш змінити світ?

Тоді спочатку зміни себе.

Ти хочеш змінити себе?

Якщо так, то цілком безмовно

Перебувай у морі безмовності.

 

Ці вислови належать Шрі Чінмою.  Людині, яка сама пройшла через довгий і інтенсивний процес самовдосконалення і трансформації,  досягнувши вищої цілі —  Духовної реалізації та людської досконалості. Залишивши для людства  величезний спадок, скарбницю мудрості. Вказавши шлях до нового  обрію, але не тільки для людей, які живуть у 20-21 сторіччях, а й на тисячоліття вперед.

Можемо без сумніву сказати, що приклад однієї людини може надихнути мільйони інших. Кожному з нас лише залишається визначитися, обрати Шлях здійснення своїх заповітних мрій. Шляхів багато, і кожен обирає свій власний, слухаючи своє серце. «Та мить, коли ти відчуєш, що твій шлях — не єдиний, буде великим кроком уперед».

Спочатку потрібно спробувати і стати на старт нового забігу вашого життя.

Як це зробити?

Якщо Ви прийняли рішення змінити щось у власному житті, доторкнутися до реальності, де панує щастя та світло, отримати новий досвід,  ми запрошуємо вас відвідати 10 безкоштовних занять.

Доєднатися дуже просто! Просто зареєструйтеся заповнивши форму.

Заняття проходять регулярно 1-2 рази на тиждень. Одна з умов участі у проекті – по можливості відвідування всіх занять. Бо переможець не лише той, хто прийшов перший, але той – хто дійшов до кінця.

Ми з радістю повідомимо Вам про час та місце зустрічі, та відповімо на всі питання.

Телефони, за якими можна отримати додаткову інформацію

068-705-24-25   099-500-43-67

Найчастіші запитання:

Чи всім можна приходити? — Так, обмежень немає.
Кількість людей? — в межах 20.
Чи потрібен йога-килимок? — Ні, ми спілкуємося сидячи на стільцях, але якщо вам зручно використовувати килимок – ніяких обмежень!
Що потрібно з собою брати? — Ваш хороший настрій, та відкритість

Тривалість заняття? – до 2 годин.

Наявність попереднього досвіду та навичок? – немає значення, ми всі кожну мить цього життя навчаємося та набуваємо досвід.

Основні теми,  які будуть розглядатися

 • Творець і творіння. Внутрішнє пробудження
 • Концентрація,  медитація. Щоденна практика.
 • Як розвивати позитивні якості та позбавлятися негативних,позитивне мислення.
 • Розвиток творчих здібностей людини музики, поезії. Сила мантри.
 • Духовний прогрес і матеріальні досягнення. Духовність та релігія.
 • Філософія самоперевершення. Активний спосіб життя
 • Тіло – інструмент душі. Спорт, вегетаріанство .
 • Йога Серця в Новому Тисячолітті.
 • Духовний наставник, зв’язок душ. Ініціація, закон карми…
 • Сердечне відкрите спілкування, музика, відео, література.Повнота життяПолягає у томуЩоби мріятиІ проявлятиНеймовірні мрії.

   

  Змінюй себе повільно

  І радісно.

  Обставини

  Зміняться

  Негайно

  І неймовірно.

Йога-клуб  «Сила Серця» — це місце зустрічі людей, які мають справжній потяг до змін в своєму житті, не втрачають надії у пошуках сенсу та мети життя та кожну мить бажають вчитися, незважаючи на зовнішні обставини.


Ви отримаєте підтверждення нижче цієї строки

Фото Ігоря Мудрика

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *